ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Όλα τα ονόματα των υποψήφιων Περιφερειακών Συμβούλων της Αργολίδας

Υποψήφιοι Περιφερειάρχες Πελοποννήσου είναι:

“Λαϊκή Συσπείρωση Πελοποννήσου” – Νίκος Γόντικας
“Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο” – Παναγιώτης Νίκας
Αγωνιστική Συνεργασία Πελοποννήσου” – Θανάσης Πετράκος
“Νέα Πελοπόννησος” – Πέτρος Τατούλης
“Ελληνική Αυγή για την Πελοπόννησο” – Δημήτρης Τζεμπετζής
“Ανταρσία στο Μωριά – Συμπόρευση για την Ανατροπή” – Παναγιώτης Κάτσαρης
“Νέοι Δρόμοι για την Πελοπόννησο” – Γιώργος Δέδες
“Πράσινη Πελοπόννησος” – Δήμητρα Λυμπεροπούλου
“Πελοποννησιακή Συμμαχία” – Γιάννης Μπουντρούκας

 Όλα τα ονόματα των υποψηφίων περιφερειακών συμβούλων στην Αργολίδα:

“ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ” – ΝΙΚΟΣ ΓΟΝΤΙΚΑΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας

1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ‑ ΙΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΘΕΟΛΟΓΟΥ

3. ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

4. ΓΚΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΚΡΟΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ

6. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7. ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΜΠΑΒΕΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΠΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10. ΠΙΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

11. ΤΑΒΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ‑ ΠΕΤΡΙΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

“ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ” – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΑΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΔΕΜΟΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΔΟΥΡΑΝΟΥ ‑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ‑ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6. ΚΟΛΕΒΕΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

7. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

9. ΜΠΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

11. ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

“ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ” – ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας

1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ

3. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΗΛΙΑΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

6. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

8. ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

9. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

10. ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΤΖΩΡΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

“ΝΕΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ” – ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας

1. ΓΑΝΩΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΛΑΜΠΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

4. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΜΠΟΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

7. ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

12. ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

“ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ” – ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΜΠΕΤΖΗΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2. ΚΑΛΑΘΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΜΑΛΛΟΦΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΜΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

8. ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

9. ΦΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10. ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

“ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ” – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας

1. ΓΕΩΡΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΖΑΚΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΗΛΙΑ

4. ΚΟΛΩΝΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ

6. ΝΕΖΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΤΑΡΑΒΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΛΑΥΔΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

“ΝΕΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ” – ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΔΕΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

2. ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

4. ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

8. ΡΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ‑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

9. ΣΚΛΗΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

10. ΣΚΟΥΡΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

“ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ” – ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας

1. ΑΜΑΞΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΒΕΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΛΠΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

5. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΣΠΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

7. ΤΣΙΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

“ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ” – ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ

Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ‑ ΡΑΦΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΜΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΜΟΛΑΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ‑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΝΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

9. ΤΡΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΑΝΕ ΣΧΟΛΙΟ

AΠΑΝΤΗΣΗ

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

To Top